Bakiciburada.com

Türkiye'nin Eğitimli Bakıcısı Burada

Çalışan Annelere Aylık 650 Lira Destek

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi”nin hayata geçirileceğini belirtti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Avrupa Birliği (AB) Delegasyonu, çalışan 10 bin 250 sigortalı anneye aylık 650 tl destek sağlayacak.  

24 ay boyunca kesintisiz sürecek olan bu destek hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ‘’Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi”nin hayata geçirileceğini belirtti. Bu projeye göre, 0-60 aylık çocuklarını Bakanlık veya Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kreşe, okullara veya gündüz bakım evlerine gönderen sigortalı işçi statüsündeki anneler aylık 650 tl (100 Avro) destekten faydalanabilecek. 

Bakan Selçuk, projenin Ankara, Antalya, Bursa, Elazığ, İstanbul, İzmir ve Malatya’da SGK tarafından uygulanacağını bildirerek, "Ayrıca mali desteğe başvuran ilk 13 bin anneye tek seferlik 650 lira (100 avro) kırtasiye desteği de sağlanacak" dedi.  

Projeye ön kayıtlar 15 Ekim Salı günü saat 14:00’dan itibaren internet üzerinden (https://sgkkurumsalcocukbakimi.org/) e-devlet şifresiyle yapılabilecek. 

Bakan Selçuk projenin amacının, kadınların kayıtlı istihdamını desteklemek ve aile-iş yaşamı dengesini güçlendirmek olduğunu vurguladı. 

Yorumlar (4) -

 • R.k

  22.10.2019 16:51:57 |

  Ankara, Antalya, Bursa, Elazığ, İstanbul, İzmir, Malatya dışında kalan illeri neden kapsamıyor?? Ayrıca 3 aylık bebeği hangi gündüz kreş bakım evine verelim?

 • stephen williams

  13.2.2020 04:25:22 |


  KREDİYE İHTİYACINIZ VAR MI?
  FİNANSAL YÜKÜNÜ KENDİNİZE TUTMAYIN ŞİMDİ HERHANGİ BİR KREDİ İÇİN% 2 DÜŞÜK İLGİDE İLETİŞİME GEÇİNİZ. stevewilsonloanfirm@gmail.com whatsapp: +16673078785

  Kredilerimiz maksimum güvenlik için sigortalıdır önceliğimizdir, Lider hedefimiz hak ettiğiniz hizmeti almanıza yardımcı olmaktır, Kredi programımız en hızlıdır.

  Seçtiğiniz herhangi bir para biriminde {ABD Doları, pound, Euro, Dinar, vb.) Ve krediyi geri ödemek için 1 ila 30 yıl süreyle (güvenli ve teminatsız) kredi veriyoruz.
  Herhangi bir krediye ihtiyacınız var mı ve düşük kredi puanınız mı var, Yerel bankalardan ve diğer finansal kurumlardan kredi almakta zorlanıyor musunuz? mali sorunun çözüm STEVE WILSON KREDİ FİRMA olduğunu.

  Şartlar ve koşullar çok makul ve düşünceli.
  Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: Noel Kredileri, İşletme Kredileri, Borç Konsolidasyon Kredileri, Bireysel Krediler, Araba kredileri, Otel kredileri, Öğrenci kredileri, Bireyler, şirketler için yıllık bazda% 2 düşük faiz oranına sahip Konut Refinansman Kredileri ve tüzel kişiler.

  İlgilenen adaylar bize e-posta yoluyla ulaşmalıdır: stevewilsonloanfirm@gmail.com. whatsapp: +16673078785 Uygulayın ve finansal esaretten arınmış olun.

 • dEREK dOUGLAS

  21.4.2020 23:34:50 |

  İyi günler,

  Herhangi bir mali sıkıntı içinde misiniz? Borçlarınızı gidermek için bir krediye mi ihtiyacınız var? Maliyenizi artıracak mısınız? Şirketini genişletmek isteyen bir iş adamı mısınız? Krediniz için gerçek kahraman, güven ve etkili kredi borç verme firması ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Büyük verimliliğimiz için hem bireyler hem de hükümet tarafından tanınıyorum.


  HİZMETLER DAHİL:
  * Bireysel Krediler (Güvenli ve Teminatsız)
  * İşletme Kredileri (Güvenli ve Teminatsız)
  * Ev Geliştirme
  * Mucit Kredileri
  * Taşıt Kredileri
  vb. ..

  İlgileniyorsanız lütfen bize geri dönün
  E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com


  Sertifikamız var,
  güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  Saygılarımızla,
  Bay Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com
  3%   Mevcut ve garanti kredisi teklifi

 • Paul Moritz

  2.6.2020 20:50:50 |

  İyi günler Efendim / Bayan

  Özel ve Ticari kuruluşlara yıllık faiz oranı% 3, 1 yıl ile 25 yıl arasında geri ödenecek krediler sunuyoruz. 5.000 ile 500.000.000 arasında kredi veriyoruz. Bu, Kötü Kredi'nin büyüyen tarihini ortadan kaldırmak ve hem şirketimize hem de müşterilerimize istikrarlı kar sağlamaktır.

  Nasıl kredi alacağınızdan endişe ederek geceleri uykunuzu kaybediyor musunuz? İletişim: Paul Kredi Ajansı şimdi E-posta ile: paulhelpfund@yahoo.com veya WhatsApp: +91 963289 2493

  % 3 gibi düşük bir faiz oranı ile kredi veriyoruz.

  * Bireysel krediler
  * Borç konsolidasyon kredileri
  * Risk sermayesi
  * Ticari krediler
  * Eğitim kredileri
  * Konut kredileri
  * Herhangi bir nedenle krediler

  Daha Acil Bilgi İçin Hemen Bize Ulaşın. paulhelpfund@yahoo.com veya WhatsApp: +91 963289 2493
  Saygılarımızla
  Bay Paul Moritz

Loading